דף הבית  |  אודות  |  סדנת סושי ניידת  |  סדנת סושי קבוצתית  |  עמדת סושי-שף לאירועים  |  הרצאות מתרבות יפן  |  רכישת שובר מתנה  |  צור קשר  
"החוויה היפנית" - כשמה כן היא... סדנת סושי מדהימה המעניקה למשתתף בה את החוויה היפנית האותנטית והייחודית ברוח ובניחוחות יפן הרחוקה.לחברה מבחר סדנאות מדהימות שנותנים ליקיריכם פעם בחיים... וליצירת זמן איכות אמיתי במיוחד עבורך! הסושי אותו נלמד להכין ביחד מופק מחומרי הגלם הטריים והמשובחים ביותר וכל תהליך ההכנה נעשה בכלי בישול קרמיים לשמירה על איכות האורז המוקפדת מאוד בסדנה וכן תוך שימת דגש על שמירת הויטמינים והמינרלים שבמצרכי הסושי וכמובן - איך לא?! עם המון כבוד ואהבה למקורות היפנים האותנטיים!אז בואו ניתן כבוד לסושי ונלמד להכין אותו בדרך היפנית המסורתית כיאה למסורת רבת השנים!!! :) אירשאיימאסה! (ברוכים הבאים עימי ליפן)

היי לכם, אוהבי הסושי ואלו שרוצים ללמוד להכין את הסושי בדרך המקורית והנכונה וברוח יפן ולהתנסות בחוויה מעולם אחר... זו הסדנה בשבילכם! סדנת הסושי של "החוויה היפנית" - הסדנה שלא תשאיר אתכם רעבים וממנה תצאו רגועים ושלווים... אז מה בסדנה? נתחיל עם התיאוריה להכנת הסושי על כל מרכיביו, לאחר מכן נעבור להדגמות ולעבודה המעשית, נכיר את כלי המטבח היפני, אחיזת מקלות הסושי (צ'ופ סטיקס), בין היתר נצפה במצגת על תרבות יפן - נכיר את התרבות היפנית ומנהגיה, האסתטיקה, האומנות, המסורות והמנהגים, נלמד מספר מילים, נכיר את סוגי הסושי בשפה היפנית ונשמע סיפורים וחוויות מיפן המלווים בהומור וכיף. נלמד את חיתוך הירקות באופן הנכון, את חיתוך הדגים, נלמד על סוגי הסכינים והכלים הקרמיים השונים איתם מכינים את הסושי בסדנה ונלמד על סוגי האורז, האצות והמוצרים להכנת הסושי הביתי הבריא. נכין ונגלגל סושי מכל מיני סוגים, נעצב את צלחת ההגשה לסושי ולבסוף נגיע לגולת הכותרת ונהנה מאכילת סושי בשפע מכל מה שהכנו ממש בעצמנו! בסיומה של הסדנה נחווה תרגיל תרפי של דמיון מודרך אשר יביא אותנו לרגיעה מהנה בסיומה של סדנה מלאת פעילות יצירתית ועשייה - לשחרור גופנו ונפשנו מעומסי היום שעבר. סדנת הסושי החוויתית מתנהלת בדרך ייחודית הנקראת *"סושי-תרפיה" - שיטת טיפול פסיכותראפויטית המיושמת במהלך סדנאות הסושי ומלמדת כלים להעצמה אישית תוך כדי עשייה, יצירה, הנאה, רגיעה ושלווה המלוות את המשתתף במהלך הסדנה. אני מזמינה אותכם באופן אישי להצטרף, לחוות, להנות וליצור סושי מדהים ובריא משלכם בסדנה מלאת ניחוחות מיפן הרחוקה... וכמובן ללמוד להכין את הסושי בדרך המקורית עם טעמים וניחוחות יפן הקסומה! סדנת הסושי מתאימה לימי הולדת, מסיבות הפתעה, מסיבות רווקות, אירועים עסקיים ופרטיים, לערבי גיבוש עובדים, חברות היי-טק, קבוצות חברים וכו'... מוזמנים לעבור בין הסדנאות השונות של החוויה היפנית ולמצוא לכם את המתאימה עבורכם במיוחד... * על ההסבר לשיטת ה"סושי-תראפיה" תוכלו לקרוא בבלוג הנושא המסביר על השיטה. * בסדנת הסושי של החוויה היפנית אנחנו משתמשים בחומרים מעולים ביותר וכן בדגים הטריים ביותר שעברו בדיקה והשגחה של וטרינר מפקח. * כמו כן אנו משתמשים בחומרים כשרים בלבד שעברו אישור של הרבנות הראשית לישראל וכן הכשר של ה- KF האנגלי. מוזמנים באהבה! ♥ החוויה היפנית סדנאות סושי חוויתיות והכרת תרבות יפן אירשיימאסה! (ברוכים הבאים עימי ליפן)

 
 
 
 


רענן הודעות/תגובות

עד כה: 0 הודעות/תגובות ב 0 דיונים.

cmdOrder התחלה לסוף

All Reviewsפתיחה/סגירה כל ההודעות/תגובות ברצף

Add Reviewהוסף הודעה/תגובה

 
 

All Reviewsחזרה לדף ראשי

Add Reviewהוסף הודעה/תגובה

וידאו

Video

וידאו YouTube

YouTube Video

תמונה

Picture

מקרא:

תגובת מנהל

Management review

תגובה ללא תוכן

No content review

תגובה חדשה

New review

אודיו

Sound

הודעה ללא תגובה

Message without response

הודעה עם תגובה

Message with response

קובץ

File

פלאש

Flash