דף הבית  |  אודות  |  סדנת סושי ניידת  |  סדנת סושי קבוצתית  |  עמדת סושי-שף לאירועים  |  הרצאות מתרבות יפן  |  רכישת שובר מתנה  |  צור קשר  
סדנת הדגל של החוויה היפנית היא סדנה המגיעה עד אליכם לביתכם בכל איזורי הארץ לעריכת סדנה זוגית, לקבוצת חברים, למשפחה או לחברים/עובדים מהעבודה... וכמובן עם כל חומרי הסושי הטובים ביותר!
כשאתם רוצים להפתיע את בן/בת הזוג במתנה שונה, מפתיעה ומקרבת לבבות - סדנת הסושי הזוגית, הכיפית והרומנטית של החוויה היפנית תעשה לכם את האירוע - ביום ההולדת של בן/בת הזוג, ביום הנישואין, ביום השנה של החברות ולכל אירוע שבא לכם לחגוג באופן אישי ומדהים - מתנה נפלאה לבן/בת הזוג או לבן/בת משפחה את חבר/ה אהובים! - מתנה של פעם בחיים שהם לא ישכחו לעולם... :)
סדנת סושי קבוצתית לזוגות - סדנה חווייתית ומדהימה, טעימה ומהנה באווירה יפנית, רומנטית וקסומה בשילוב עם טעימות אלכוהול יפני מסורתי וטעים! ♥ מיועדת לזוגות אוהבי הסושי והאלכוהול היפני הייחודי. הסדנה נערכת בימי אמצע השבוע בערב אחת לתקופה, במרכז החוויה היפנית משעה 19:00 עד 22:30
סדנת הסושי להורים וילדים הינה סדנה קבוצתית ייחודית ומאתגרת הנותנת לך ולילד/ה שלך זמן איכות מהנה וכיפי! סדנת הסושי מעצימה את המשתתפים בה מהקטנים ועד הגדולים, גם את אלו עם בעיות הקשב והריכוז, אז איך בעצם כל זה קורה בפועל? סדנת הסושי להורים וילדים מתקיימת אחת לשבועיים במרכז לסדנאות "החוויה היפנית" בפ"ת. הנכם מוזמנים לשלוח הודעה או להתקשר ולהירשם מראש טלפונית.
סדנה כיפית ומהנה הנערכת במשך כשעתיים עד שלוש שעות, מתאימה לאירועים כגון: ימי הולדת לילדים/נוער, בת/בר מצווה, סוויט סיקסטין, חגיגת ימי הולדת מיוחדים וכדומה (מינימום 10 משתתפים). הסדנה מגיעה עד אליכם עם כל חומרי הסושי הטובים והטריים ביותר. כל חומרי הסושי כשרים, בהכשר הרבנות הראשית לישראל וה KF האנגלי.
סדנת סושי מדהימה וקסומה לחגיגת יום הולדת 16 Sweet Sixteen - חגיגה שלא חוגגים כל יום... הורים, הזמינו את סדנת הסושי החווייתית של החוויה היפנית באווירה יפנית ייחודית ליום הולדת בלתי נשכחת עבור בנות ה 16 המתוקות! סדנת סושי מהנה וטעימה עשירה ברגעים מרגשים של הנאה! כיף גדול לחברות ובייחוד - לכלת השמחה! מסיבה המשולבת בסדנה קסומה שלא תשכח להרבה מאוד זמן... :-)
סדנת סושי אירגונית וחווייתית היא החוויה המושלמת לארגונים המעוניינים להעשיר את מנהליהם וצוות עובדיהם בתכנים חווייתיים דרך סדנה מגבשת להכנת סושי. סדנה מהנה ומלמדת של הכנת הסושי ברמה גבוהה ובטעמיו המשובחים היישר ממחוזות תרבות יפן המקסימה והמרתקת.
סדנאות הסושי הקבוצתיות מתקיימות באופן קבוע במרכז "החוויה היפנית" בפ"ת אחת לחודש ונערכות בימי שישי בבוקר משעה 10:30 עד 14:00 - סדנת סושי מהנה לבוקר קסום וחווייתי וכמו כן בחופשות ובין החגים - סדנאות לנוער והורים וילדים.
סדנאות הסושי הצמחוניות מתקיימות באופן קבוע במרכז "החוויה היפנית" בפ"ת לפי ביקוש ונערכות בימי שישי בבוקר משעה 10:30 עד 13:30 ובימי שלישי בשעות 18:00 עד 21:00 - סדנת סושי מהנה וקסומה על טהרת הצמחונות. וכמו כן בחופשות ובין החגים - סדנאות צמחוניות לנוער והורים וילדים.
סדנאות הסושי הטבעוניות מתקיימות באופן קבוע במרכז "החוויה היפנית" בפ"ת לפי ביקוש ונערכות בימי שישי בבוקר משעה 10:30 עד 13:30 ובימי שלישי בשעות 18:00 עד 21:00 - סדנת סושי מהנה וקסומה על טהרת הצמחונות. וכמו כן בחופשות ובין החגים - סדנאות טבעוניות לנוער והורים וילדים.
החברה הכי טובה שלך / אחותך / בת דודתך מתחתנת ואת מאוד רוצה לערוך לה משהו מיוחד שתזכור לכל החיים... הזמיני לה ולחברותייכן את סדנת הסושי החוויתית והמדהימה של החוויה היפנית, החברות שלכן לא יפסיקו לשבח אותך על הבחירה הטובה וכלת האירוע תזכור את האירוע למשך כל חייה!
מוזמנים להצטרף לסדנת הסושי המקצועית והייחודית להיכרויות פו"פ - רווקים/ות, גרושים/ות, פרודים/ות, אלמנים/ות מגילאי 25 ומעלה. הסדנאות נערכות לפי חתכי גילאים ובשיטה מהנה, ייחודית וכיפית לזמן איכות משותף עם חברים וחברות פו"פ.
ערכות המתנה המדהימות והמהודרות להכנת סושי הן מתנה נלווית או נפרדת לסדנאות הסושי הקבוצתיות של החוויה היפנית, מתנה מלהיבה וקסומה לאוהבי הסושי וללומדים להכינו לראשונה.
סדנאות הסושי לבחירתכם
הדרכות תרבות יפן
אירועים מיוחדים
אודות והסבר על השיטה