דף הבית  |  אודות  |  סדנת סושי ניידת  |  סדנת סושי קבוצתית  |  עמדת סושי-שף לאירועים  |  הרצאות מתרבות יפן  |  רכישת שובר מתנה  |  צור קשר  
הורים וילדים יקרים שימו לב! ♥ חב' החוויה היפנית מזמינה אתכם לחשוף את בני הנוער לפעילות אחרת, איכותית ומעניינת במהלך חופשת הקיץ!
תרבות יפן הייחודית מרתקת אנשים רבים בעולם... בסדרת ההרצאות השונות שלנו נכיר ונלמד רבות על התרבות היפנית הייחודית: איך נשמר צביונה המדהים של התרבות היפנית לאורך שנים רבות כ"כ? מיהי אותה גיישה המפורסמת רבות ביפן? מיהם חברי היאקוזה ועיסוקם? ומה בכלל כוללת תרבותה היפנית של העם היפני, מה מסמלת המודרניזציה על מעמד האישה ביפן? על כל אלו ועוד ניתן לשמוע בהרחבה בהרצאות הייחודיות של "החוויה היפנית". אירשיימאסה! (ברוכים הבאים איתי ליפן)
תוכנית הפעילויות של חב' החוויה היפנית "כשחוויה ותרבות נפגשים" הינה תכנית לימודית חינוכית-חברתית-תרבותית מעשירה מאוד המתקיימת בבתי ספר פרטיים ודמוקרטיים, מרכזי העשרה למחוננים, במתנ"סים ובחינוך הרגיל-ציבורי כשיעורי העשרה/בחירה.הילדים חווים מקרוב את נושאי תרבות יפן בתכנית מדהימה, אקטיבית, אינטראקטיבית ומהנה המעוררת את סקרנותם וחשיבתם של הילדים לפן נוסף בלימודי התרבות ועוזרת להם להכיר את התרבות היפנית הייחודית, בעקבות כך הם מתחילים לחשוב קצת מחוץ לקופסה. כמו כן, התלמידים רוכשים אוצר מילים יפניות רחב ולומדים משפטי מפתח מתוך הלקסיקון היפני המעניין והמרתק ונפגשים עם אמנויות יפניות שונות ומהנות, התכנית הינה חוויה מדהימה ומעצימה לילדים ולבני הנוער!
למטיילים ישראלים המתכוונים לטייל ביפן אני נותנת הכוונה ורעיונות לטיול עצמאי ביפן, כאן תקבלו שפע של כלים איך להסתדר עם היפנים בדרך הקלה ביותר ותקבלו מושג איך לתכנן את מסלולי הנסיעה שלכם באיזורי יפן. אכוון אתכם איך להגיע לריוקנים (מלונות יפנים אותנטיים) בעלות נמוכה וכן תקבלו הכוונה והסבר איך להסתדר ברכבת התחתית של טוקיו בקלות ובנוחות. נלמד מושגי יסוד מהרחוב היפני ונכיר משפטי מפתח חשובים להתמודדות עם היפנים ושפתם הלא פשוטה.
סדנאות הסושי לבחירתכם
הדרכות תרבות יפן
אירועים מיוחדים
אודות והסבר על השיטה